Dostawa i płatność

WYSYŁKA

1.

Paczki wysyłamy w każdy dzień roboczy. Przesyłki docierają w 24h od nadania. O wysłaniu paczki Sklep RudeGifts.pl informuje wiadomością e-mail podając nr przesyłki.

Termin realizacji:

– złożone zamówienie bez personalizacji wysyłamy do 24h od daty złożenia zamówienia, a z personalizacją po akceptacji projektu przez klienta.

– od momentu przekazania przesyłki kurierowi, zamówienie powinno dotrzeć do Państwa w ciągu 24h.

Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w przypadku problemów w kontakcie pomiędzy kurierem i odbiorcą lub z powodu przyczyn niezależnych, leżących po stronie firmy kurierskiej.

2.

Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska.

3.

Na stronie DPD – SLEDZENIE PRZESYŁKI <— Kliknij możesz sprawdzić status przesyłki wpisując numer, który automatycznie otrzymałeś od nas po nadaniu przesyłki. możesz sprawdzić status przesyłki wpisując numer, który automatycznie otrzymałeś od nas po nadaniu przesyłki. 4. Nie ma możliwości zmiany adresu dostawy, gdy przesyłka została już wysłana. 5. Szczegółowy regulamin doręczania przesyłek dostępny jest na stronie firmy kurierskiej https://www.dpd.com.pl/ 6. Nieodebrania przesyłki i zwrotu paczki do nadawcy skutkuje obciążeniem Klienta kosztami zwrotu paczki (15 zł brutto) lub rozwiązaniem umowy. PŁATNOŚCI Płatności realizujemy za pomocą bezpiecznego i nowoczesnego systemu tPay.com, który udostępnia większość kanałów płatniczych dostępnych na rynku. W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy o podanie w tytule płatności: imię, nazwisko, numer zamówienia. (Dane te są niezbędne. Brak ich spowoduje wydłużenie czasu realizacji Twojego zamówienia, lub nie zrealizowanie tego zamówienia w standardowym terminie.) Płatność przy odbiorze. Przy wyborze tego rodzaju płatności do kwoty zamówienia zostanie dodany koszt w wysokości 20 zł brutto. Pamiętaj, że przy opcji .za pobraniem. należy potwierdzić zamówienie ze sprzedawcą mailowo lub telefonicznie. Koszt wysyłki na terenie Polski: Przesyłka kurierska DPD. Dostawa następnego dnia roboczego po nadaniu paczki. - tPay – 15 zł brutto - przelew bankowy – 15 zł brutto ( w tytule prosimy wpisać numer zamówienia ) - za pobraniem – 20 zł brutto ( płacimy gotówką kurierowi )

Komentowanie zostało wyłączone.